Hakkımızda

Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başına ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir. Trafiğin en yoğun yaşandığı megakent İstanbul’da firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.

Misyon

Yüksek hedef çizelgeleri düşünmek yerine daha çok müşteri memnuniyetine odaklı ilk Turizm, büyük servis aracı filosu ve anında hizmet anlayışıyla insan taşımacılığı konusunda 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Her zaman temiz, hijyenik ve bakımlı araçları ile sizler için hizmet vermeye devam ediyor. Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyeti ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkânları sağlamaktır. ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip grubu uluslar arası pazara taşımaktır. Güler yüzlü ve eğitimli şoförleri ile hizmet kalitesini her zaman en üst düzeyde tutan İlk Turizm; geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor.

Vizyon

Uluslar arası insan taşımacılığı konusunda girişimler yaparak ülkemiz ekonomisinde katkı sağlayan adımlar atmak. Yeni nesil teknolojiler ile bezenmiş araç tmemini ile geleneksel servis alt yapısı temelli al yapıyı teknoloji ile güçlendirmek. Güven hedefli yatırımlar yaparak insanların güvenini sağlarken, araçlarının güvenlikleri üzerine AR-GE çalışmaları yapmaktadır.

Kurumsal Giriş